Chyba każdy z nas wie, jak ciężko znaleźć dobrego lekarza z którym można znaleźć też dobry kontakt i któremu można zaufać.

No właśnie odnośnie zaufania, po wyjściu ze szpitala było mi bardzo ciężko zaufać…

Do każdego gabinetu prosiłam żeby mój ówczesny narzeczony ze mną wchodził- za co bardzo mu teraz dziękuję. Na wspomnienie tych momentów oczy się szklą, pewnie taki stan będzie jeszcze często się pojawiał, w końcu przeżyliśmy razem kilka dobrych lat. Pamiętam jak na rezonansie magnetycznym trzymał mnie za rękę (bo mam klaustrofobię), pamiętam jak wszedł na rozprawę sądową, a ja byłam wtedy tak roztrzęsiona całą sprawą, że najchętniej rzuciłabym się od razu w jego ramiona, jak na kolejnej rozprawie siedział za mną razem z moim Tatą, a Mama trzymała mnie za rękę, trochę tych momentów było….Nie idzie opanować emocji, nadal mną targają. I choć czuję się już troszkę lepiej, ostatnio znowu zrobiłam się płaczliwa. Wystarczą spoty zwłaszcza o wypadkach i się zaczyna.

Ale wracając do tematu lekarzy bo o tym chciałam napisać.

Zamieszczam dla Was parę kontaktów, sprawdzonych przeze mnie lekarzy, którzy pomogli mi wykaraskać się z tych pierwszych etapów traumy.Jeśli macie lekarzy których możecie polecić, napiszcie proszę, może komuś się przyda taki kontakt.

Z lekarzy rodzinnych mogę polecić Pro Familię z Koziegłów, dr.Michała Skowrońskiego. Mi osobiście bardzo pomógł, wpierał bardzo rozmową i pomagał mi ćwiczyć moją pamięć.

Co do wsparcia psychologów na pewno mogę polecić Cogito, neuropsycholog Jagnę Sobierajewicz, Agnosco, Trakt, oraz różni lekarze z Enel-Med, rehabilitacje w RehaSport- bardzo pozytywna atmosfera i super podejście do podopiecznych, rehabilitacja na ul.Mogileńskiej-Poznań.

Poznań / Rehabilitacja

http://www.mogilenska.pl