Warto ćwiczyć nie tylko nasze ciało na siłowni ale i zadbać o nasz umysł i szare komórki. Pozytywny wpływ na poprawne funkcjonowanie naszego umysłu ma:  zdrowe odżywianie, sen, orzechy, krzyżówki oraz wszelkiego rodzaju inne gry logiczne. Polecam stronkę np.: http://www.lamiglowkimix.pl/modules/main/index.php. Tutaj można znaleźć sporo fajnych łamigłówek jak np. sudoku, które ja akurat uwielbiam:)

Mały konkursik na rozruszanie po Świętach:)

Kochani zamieszczam Wam do rozwiązania Wybierankę. Tak jak jest napisane poproszę Was o podesłanie mi w komentarzu rozwiązania tj. imię i nazwisko amerykańskiego pisarza. Dla pierwszej osoby która poprawnie rozwiąże to zadanie jest do wygrania książka pt.: „Projekt miłość” Karoliny Krauze. Na rozwiązania czekam do dnia 08.04.18 do godz. 24:00:) Powodzenia:)

 

z racji tego, że nikt nie zgłosił rozwiązania 🙁 zamieszczam je obok

jestem całkiem upartą osóbką:) dlatego kochani ciąg dalszy zabaw na nasze główki i dla naszych szaraczków:) Nagrodą nadal jest książka ” Projekt na miłość”, tym razem czasu jest dużo więcej bo aż do 6.05. Mam nadzieję, że tym razem ktoś z Was się pokusi:)życzę Wam powodzenia

moje kochane uparciuszki:) liczyłam na to, że tym razem porozwiązujecie te zagadki kochani a tu znowu nico:( ale ja też jestem uparciuch:) będę zamieszczała dalej jakieś wyzwania, może w końcu ktoś się skusi:)